Зміна CEO в Auchan Україна вперше компанію очолить українка - Марта Труш

Компанію Auchan Україна очолить Марта Труш, замість Вікторії Луценко, яка призначена Генеральною Директоркою Auchan Угорщина.

Вікторія Луценко керувала Auchan в Україні протягом 5 років.

За цей період компанія перетворилася на мультиформатну і фіджитальну – новe позиціонування марки, завершення трансформації Караванів, запровадження нової фіджитальної стратегії та плану розвитку, зокрема була посилена електронна комерція, а також відбулося відкриття напрямку proximity і перших інноваційних точок продажів – Auchan Pick up point.

“Стабілізація бізнес-процесів після злиття з іншої мережею, зміна стратегії, пандемія та війна – ці роки були непростими, але дуже насиченими. Однак кожного разу ми знаходили рішення, як бути кращими для наших клієнтів. Зокрема, в останній рік ми разом доклали великих зусиль, щоб залишати відкритими наші магазини з перших днів війни, покривати потреби наших клієнтів, а також надавати гуманітарну підтримку українцям. Пишаюся тим, що було зроблено за ці 5 років в Україні разом із командами та дякую їм“, – підсумовує Вікторія.

Марта Труш, яка очолить компанію вже з березня, має глибинне знання локального ринку та підприємства, адже працює в Auchan Україна понад 10 років і має різносторонній досвід в рітейлі, зокрема в операційній діяльності магазинів, у продажах та управлінні комерцією, у трансформації та в людських ресурсах.

За словами Марти зараз основний пріоритет для неї та усіх 5000 українських співробітників – продовжити допомагати населенню країни та робити внесок у відбудову економіки України. Зокрема за підтримки Групи відкривати і надалі нові магазини, після вже відкритих торгових точок у Бучі, Ірпені та Києві; створювати робочі місця; надавати унікальну та відмінну пропозицію задля покращення добробуту та купівельної спроможності українців. Віримо у Перемогу та наближаємо її разом!

Марта – перша українка, яку призначили Генеральним Директором в Auchan, що підтверджує віру Групи у потенціал України та локальних команд.